Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Туристические рюкзаки

Найкращі товари від ZigZak

Людям, які цінують можливість проводити час у походах і люблять гірський відпочинок, потрібні місткі туристичні рюкзаки, для розміщення всіх потрібних предметів. Вибір повинен бути скоригований з урахуванням того, як часто, як довго і в яких умовах відбувається піший похід. Перед покупкою конкретної моделі ви повинні подумати, як буде використовуватися річ, і тоді продукт буде таким, який виправдає всі очікування.

Існує безліч моделей, ємностей і форм.

Місткість дуже важлива

В залежності від того, як довго ви в подорожі, місткість ранця на плечі може мати величезне значення. Один варіант потрібен для коротких вихідних в горах, а інший — для кількох тижнів походів по Говерлі.

Не потрібно купувати дуже місткий ранець. Варто вибрати той, у який поміститься все необхідне. Пам'ятайте, що сумки з більшою місткістю і важать більше. Придбання величезного речового мішка для одноденного переміщення може бути помилковою ідеєю.

Подумайте про ємності відповідно до потреб, в залежності від того, як надовго ви плануєте подорож.

Зручність використання

У всіх різні вимоги:

  • для деяких дуже зручно, коли пляшка з водою легко дістається;
  • для інших зручні ремені, щоб зафіксувати намет.

Потрібно ретельно обміркувати свої потреби і підібрати наплечника таким чином, щоб навіть після багатоденної поїздки ви були задоволені функціональними можливостями, які він надає.

Секрет комфорту полягає в ефективному перенесення до 80% ваги на стегна, що призводить до полегшення спини і плечей. Результат? Комфорт і помітно менше втоми!

У реченні представлені варіанти, призначені для жінок — на такі варто звернути увагу всім дамам, які люблять захоплюючий туризм і шукають хорошу і якісну сумку на плечі. Дорожні сумки для дівчат краще підходять для жіночої анатомії — ремінці на стегнах враховують той факт, що у жінок ширше стегна. Лямки розташовуються більш вузько з-за більш вузьких плечей, а також мають таку форму, щоб навіть пані з великими грудьми могли ними комфортно користуватися.

Обов'язково при покупці дивіться на жіночі параметри, щоб забезпечити більший комфорт.

Погодні умови

Перед тим як придбати рюкзак в Україні необхідно перевірити його водонепроникні дані. Виробники не пропонують продукцію, на 100% захищений від дощу, — вони зазвичай пропонують вибрати правильну кришку-козирок, яка не тільки захистить вміст від дощу або снігу, але і стане відображаючим елементом спорядження, що збільшить видимість туриста на маршруті — отже підвищує безпеку.

Туристичні рюкзаки купити в інтернет магазині ZigZak

Запрошуємо придбати продукцію від відомих виробників. На сайті ZigZak представлений широкий асортимент речового мішка для жінок, чоловіків і дітей. Завдяки різним характеристикам товару можете підібрати виріб щодо потреб і тривалістю туристичної поїздки.

Пропозиція сайту включає в себе значний вибір варіантів від провідних виробників, чию продукцію охоче вибирають не тільки туристи-любителі, а й професіонали на найскладніших маршрутах.

При виборі перевірте, чи є у виробі приналежності, якими любите користуватися під час поїздок. Наприклад, невеликі кишені для перекусу або спеціальне невелике відділення, в якому можна заховати карту, компас або іншу потрібну річ. Якщо плануєте тривалу екскурсію, вибирайте поясну сумку, яка дозволить краще розподілити вагу. Пропонуємо Вам ознайомитися з пропозиціями магазину і підібрати зручну і якісну модель, яка буде виручати на найважчих маршрутах.

Наш товар протягом багатьох років буде цінуватися не тільки за зручність і функціональність, а й за довговічність.

Вгору
Google Tag Manager End Google Tag Manager Google Tag Manager (noscript) End Google Tag Manager (noscript)